Witamy na stronie naszego Rally Teamu

Załoga Marcin Nowak i Adam Tajduś planuje starty w Rajdowym Pucharze Polski 2012 !

NEWS & EVENTS

RAJDOWY SEZON 2010 MARCINA NOWAKA

Rajdowy sezon zakończony, więc czas na krótkie podsumowanie. Plany rajdowe na ten rok były ambitne i zakładały starty w rajdowej 3 lidze oraz Rajdowym Pucharze Polski. Priorytetem było jednak zdobycie niezbędnych punktów do uzyskania rajdowej licencji R2. Niestety, żaden z zaplanowanych rajdów w 3 lidze nie doszedł do skutku, natomiast udało się wystartować w dwóch rajdowych klasykach – 4 Rajdzie Świdnickim (Elmot) 2010 i 25 Rajdzie Karkonoskim 2010.Od początku roku, Marcin zabiegał o pozyskanie sponsorów rajdowych, bez których nie ma co myśleć o startach w Rajdowym Pucharze. Nawiązano kilka znaczących kontaktów z przedstawicielami firm, zainteresowanymi partnerstwem rajdowym. Opel Kadett GSI, czyli rajdowa broń kierowcy, przeszedł gruntowny przegląd i został przygotowany do walki na odcinkach specjalnych. Start w 4 Rajdzie Świdnickim (Elmot), był spełnieniem rajdowych marzeń Marcina Nowaka. Przy pięknej słonecznej pogodzie kierowca pokonał wszystkie oesy bez problemów i na mecie radość była wielka. Zarówno ze zdobytych punktów do uzyskania licencji oraz z samego ścigania po kultowych oesach. Na prawym fotelu w roli pilota zasiadł w tym roku Adam Tajduś. Współpraca układała się doskonale i załoga wspólnie wystartowała w 25 Rajdzie Karkonoskim. Opady deszczu oraz śliska nawierzchnia sprawiły, iż załoga pokonywała odcinki specjalne bez zbędnego ryzyka. Na mecie 25 Rajdu Karkonoskiego Marcin i Adam zainkasowali kolejne punkty oraz zdobyli doświadczenie w rajdowaniu po mokrej nawierzchni.

Marcin Nowak Rally Team Marcin Nowak Rally Team Marcin Nowak Rally Team Marcin Nowak Rally Team Marcin Nowak Rally Team Marcin Nowak Rally Team Marcin Nowak Rally Team

Te dwa starty to dla załogi wiele cennych doświadczeń oraz wielki fun z jazdy. Niestety, koszty startów w Rajdowym Pucharze Polski są znaczące i bez wsparcia sponsorów rajdowych nie ma szans. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby zostać partnerami rajdowymi o kontakt. W zamian oferujemy powierzchnię reklamową na aucie, ofertę w mediach itp. Rajdowych planów na nadchodzący rok nie ma wielkich. Do skutku dojdą może rajdy organizowane na Dolnym Śląsku, rozgrywane w ramach Rajdowego Pucharu Polski (Rajd Elmot, Rajd Karkonoski, Rajd Dolnośląski). Wszystko zależy w większości od rajdowych partnerów i ich pomocy. Opel Kadett GSI, którym ściga się załoga jest dobrze przygotowany, ale ciężko już nim konkurować w klasie z nowszymi Hondami Civic, Renault Clio czy choćby Oplami Astra i jeżeli przyjdzie walczyć o dobre miejsce w klasie, trzeba będzie przesiąść się do Opla Astry, która umożliwiłaby rywalizację w markowej klasie. Na koniec serdecznie dziękujemy rodzinie i przyjaciołom, którzy pomagali w rajdowej karuzeli oraz partnerom rajdowym, bez których nie byłoby startów, czyli: szczawieńska „Restauracja Park Smaków”, „Garaż Czarodzieja” – malowanie artystyczne, „Auto – części TERESPOL” -- Świdnica, „Auto – Moto Serwis Ryszard Brzyk” -- Pieszyce, „Serwis aut rajdowych – Krystian Baszczyj” -- Świdnica. Dziękujemy również portalowi Walbrzych.info za patronat medialny oraz Łukaszowi Stępniowi za działania PR zespołu. Korzystając z okazji chcielibyśmy również życzyć wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

powrót...

MULTIMEDIA

LOSOWE ZDJĘCIE


LOSOWY FILMPARTNERZY

PARTNERZY GŁÓWNI

 • Pic 1

  Pic 2
 • PARTNERZY ZESPOŁU


  Pic 2

  Pic 2

  Pic 2

  Pic 2

  Pic 2

  Pic 2

  Pic 2

  PATRONI MEDIALNI

 • Pic 1